Projekty koncepcyjne kuchni i biur

Od małej pracowni do kompleksowej obsługi

NASZA HISTORIA

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Inwestorów, w roku 2016 przekształciliśmy się ze skromnej pracowni projektów wnętrz w grupę, której celem jest kompleksowa obsługa inwestycji prywatnych i komercyjnych. Między innymi w skład naszej działalności wchodzą projekty biur i kuchni – w tym projekty koncepcyjne.

Zajmujemy się architekturą i aranżacją wnętrz, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia zawodowego oraz czerpiąc z najnowszych trendów i nowinek ze świata designu. Aranżacja i projektowanie jest dla nas nie tylko pracą, ale też sztuką i przygodą. Potrafimy odnaleźć potencjał w każdym wnętrzu i wydobywamy z niego to, co najlepsze, za pomocą nowoczesnych rozwiązań oraz pięknych i unikalnych dekoracji. Dzięki temu każda przestrzeń staje się w stu procentach indywidualna i wyjątkowa.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą obsługującą deweloperów, architektów, oraz klientów indywidualnych.

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu zdobywanym podczas współpracy, min z takimi markami jak Dior, Armani, TOD’s, GPW S.A., Aluron Sp. z o.o., Apartamenty Park Powiśle - Warszawa, Moncler, Hotel Mercury.

Jesteśmy bezpośrednim importerem hiszpańskich oraz włoskich płytek, a także innych materiałów wykończeniowych. W naszym katalogu znajdziecie Państwo renomowane marki ceramiki i armatury – Petra Antiqua, Grespania, Kronos i wiele więcej. Korzystając z naszych usług, gwarantujemy kompleksowe wyposażenie w materiały wykończeniowe wraz z usługą remontowo-budowlaną „pod klucz".

 Jeśli nie posiadasz jeszcze projektu wnętrz nasi projektanci zaprojektują dla ciebie wnętrze twoich marzeń.

 

Zapraszamy do naszego showroom’u w Katowicach gdzie przy pysznej kawie skompletujesz swoje zamówienie.

KAŻDEGO DNIA KREATYWNI
BY UCZYNIĆ ŚWIAT LEPSZYM

W realizacji każdego projektu niezbędne są wszelkie kalkulacje kosztów. Chętnie przygotujemy oferty umożliwiające spełnienie Państwa oczekiwań. Służymy doświadczeniem, doradztwem oraz wachlarzem aktualnych trendów ze świata designu.

REFERENCJE

CO ROBIMY

Świadczymy usługi w zakresie projektów oraz wykonania pod klucz nieruchomości prywatnych, komercyjnych i obiektów handlowych znajdujących się na pasażach Galerii Handlowych. W razie potrzeby pełnimy również rolę inwestora zastępczego oraz prowadzimy koordynację inwestycji. Działamy również w zakresie Home Staging'u.

Czym jest usługa Home Staging?

Home Staging to - mówiąc w skrócie - metamorfoza mieszkań i domów przeznaczonych do sprzedaży lub wynajęcia. Jest to profesjonalne podejście do zmian, wyboru detali i dostosowania wnętrza tak, by spełniało wszelkie wymagania potencjalnych nabywców. Dzięki profesjonalnej wiedzy i znajomości rynku odkryjemy i zaprezentujemy cały potencjał tkwiący w budynku. Wiemy jak skutecznie wykonać home staging, z korzyścią dla Państwa i przyszłych, nowych właścicieli oferowanego wnętrza.

WYKAŃCZANIE

WYPOSAŻENIE

OŚWIETLENIE

PROJEKTY

All content © in-Designer GROUP, 2016. All rights reserved.