Spieki wielkoformatowe i domy modułowe

Poznaj całą ofertę in-Designer GROUP

Odkąd przeszliśmy metamorfozę z małego biura projektowego do profesjonalnej grupy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie architektury i aranżacji wnętrz, nasza oferta stała się znacznie bogatsza i ciekawsza. Znajdziecie u nas możliwość zamówienia spieków wielkoformatowych, a nawet domów modułowych!

Chcieliśmy, by w jednym miejscu mogli Państwo znaleźć wszystko, co niezbędne, by stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze – prywatne lub użytku publicznego.

DLACZEGO MY?

Wspieramy naszych klientów w procesie realizacji projektów prywatnych i komercyjnych.  Służymy swoim doświadczeniem i fachowym doradztwem. 

Oferujemy realizacje "pod klucz" wraz z projektami.  Pomagamy w doborze materiałów wykończeniowych i wyposażeniowych.

Zakres naszych usług obejmuje:
kompleksowe wyposażenie łazienek,

meble kuchenne marki ATLAS,

urządzenia AGD,

oświetlenie,

podłogi drewniane, winylowe,

meble wnękowe i łazienkowe,

projekty wnętrz,

remonty wykończeniowe "pod klucz"

domy pasywne w technologii SIP.

Korzystając z naszych usług gwarantujemy kompleksowe wyposażenie w materiały wykończeniowe wraz z usługą remontowo-budowlaną "pod klucz". Jeśli nie posiadasz jeszcze projektu wnętrz - skontaktuj się z nami! Nasi projektanci zaprojektują dla ciebie wnętrze Twoich marzeń.

Dbamy o szczegóły, mamy nieszablonowe rozwiązania – jesteśmy jak fabryka najlepszych pomysłów!

 

Świadczone przez nas usługi są kompleksową obsługą Klienta – od doradztwa, konsultacji i stworzenia kosztorysu, poprzez wstępne projekty koncepcyjne aż po efektowne aranżacje i wykończenia. Dbamy nie tylko o to, by było pięknie i nowocześnie – ma być również wygodnie i funkcjonalnie.

Korzystając z naszej wiedzy, wykształcenia i znajomości branży oszczędzacie Państwo swój czas i pieniądze. Nie musicie martwić się o samodzielne poszukiwania inspiracji lub wyboru odpowiednich materiałów – zrobimy to dla Was z przyjemnością!

Swoje zadania wykonujemy profesjonalnie, solidnie i możliwie w jak najkrótszym czasie, tak by ilość nigdy nie straciła na jakości.

1557

OBSŁUŻONYCH KLIENTÓW

2383

240

TYGODNIOWO KUBKÓW KAWY

PROJEKTÓW

12

PUBLIKACJI W MEDIACH

FABRYKA

POMYSŁÓW

NASZA OFERTA

Wysoka jakość wykonania i oryginalne fronty meblowe. Pięcioletnia gwarancja i funkcjonalność oferowanych systemów. Służymy doradztwem i projektem uwzględniającym ergonomię Twojej kuchni.

Oferujemy Państwu oświetlenie wiodących producentów na rynku rodzimym i zagranicznym oraz bogaty wybór płytek włoskich i hiszpańskich, nietuzinkowy design armatury i ceramiki z naszej biblioteki. Dla Was łączymy jakość, design z atrakcyjną ceną.

Oferujemy nowe rozwiązania w budownictwie. Technologia SIP to proste rozwiązanie pozwalające na obniżenie kosztów związanych z budową domu.

 

Pomagamy w podniesieniu wartości nieruchomości przed sprzedażą co również przyczynia się do szybszej realizacji zaplanowanej inwestycji.

 

PROJEKTY WNĘTRZ & HOME STAGING

PROJEKTY, DOMY MODUŁOWE SIP

WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ"

All content © in-Designer GROUP, 2016. All rights reserved.

FABRYKA

POMYSŁÓW