in-Designer GROUP Katowice

Specjalizujemy się w projektowaniu przestrzeni prywatnej i komercyjnej. Realizujemy się również na polu małej architektury i w projektach elewacji domów prywatnych, jak i budynków użyteczności publicznej. Projektujemy kuchnie, bazując na meblach najwyższej jakości, oraz posiadamy w swojej ofercie projekty domów modułowych. Stworzymy także projekt biura, czy nietuzinkowego pokoju hotelowego.

Spełniamy marzenia o ciekawej aranżacji pomieszczeń. Szukamy nowych rozwiązań technologicznych, łączymy ze sobą materiały i faktury. Barwą i światłem wydobywamy z przestrzeni to co najcenniejsze. W projektach przechodzimy od ogółu do szczegółu. Dbamy o dobro i stylistykę Inwestora. Uważnie wsłuchujemy się w Jego oczekiwania i upodobania stylistyczne oraz kolorystyczne. Stały dialog z Inwestorem pozwala nam na dopracowanie projektu w każdym jego etapie.

 

Ważną częścią współpracy są projekty koncepcyjne. Jest to wstępny projekt wnętrza, który pokazuje zarys ogólnej idei osoby, która go sporządziła. Składa się z części graficznej i opisowej. Projekty koncepcyjne cechuje prostota i czytelność – wszystko po to, by podczas rozmowy ze Zleceniodawcą łatwo można było ustalić szczegóły i nanieść ewentualne zmiany. Ten projekt to duże pole do działania, które pozwala dowolnie zmieniać wnętrze, zanim ono w ogóle powstanie. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że wspólnie wybierzemy najlepszą z możliwych opcji. Projekt wstępny jest gwarancją dobrej współpracy i jest niezbędnym elementem prowadzącym do Państwa satysfakcji i zadowolenia.

All content © in-Designer GROUP, 2016. All rights reserved.